Certifikovaný obchod

 
Už niekoľko rokov si udržiavame certifikát Overené zákazníkmi od Heureka.sk
 

Každý e-shop, ktorý je na Heureke, sa môže nechať ohodnotiť svojimi zákazníkmi. Vždy, keď v takomto e-shope nakúpite, príde vám krátky dotazník, kde vás poprosíme o zohodnotenie spokojnosti s nákupom. Ak nám väčšie množstvo zákazníkov povie, že nakupovanie v danom obchode je jedna radosť, dostane od nás obchod certifikát Overené zákazníkmi.

  
 
V roku 2015 sme dostali certifikát Nakupuj bezpečne od Nakupujbezpecne.sk
 

Každý e-shop, Čo je to certifikácia obchodu? Je to proces, ktorým musí prejsť e-shop, aby získal Certifikát Internetového E-SHOPU a mohol na svojich stránkach používať logo Tento -eshop je certifikovaný. Certifikát je preto možné chápať aj ako postup, ktorým prevádzkovateľovi e-shopu poskytujeme ubezpečenie, že obchodné reklamačné podmienky a spôsob vykonania nákupu sú v súlade s Pravidlami certifikácie a teda v súlade s platnou legislatívou.

 
 
 Naša spoločnosť zaviedla a používa Systém manažérstva kvality podľa normy STN EN ISO 9001:2008 / ISO 9001:2008 od 15.12.2009
 

 
Certifikačný orgán spoločnosť APA CERT SLOVAKIA, spol. s.r.o. sa zameriava svoju firemnú politiku na otvorenosť pre všetkých potencionálnych a existujúcich zákazníkov a taktiež na spoľahlivosť a férovosť pri poskytovaní auditov a certifikácií. Norma ISO 9001 je základným manažérskych nástrojom na zabezpečenie a dosiahnutie kvality, stability procesov, efektívneho riadenia a neustálym zlepšovaním sa v schopnosti uspokojovania potrieb zákazníkov za primeranú cenu.
 

 

 

Na vašem soukromí nám záleží
Táto stránka využíva cookies na vylepšovanie a prispôsobovanie obsahu vašim potrebám, používaním tejto stránky vyjadrujete súhlas s používaním súborov cookies.
Povoliť všetkoPodrobné nastavenie