O nás

Založenie

Naša spoločnosť JUNIORpapier, pôsobiaca na trhu od roku 1996, sa zaoberá najmä veľkoobchodnou činnosťou v oblasti školských potrieb, kancelárskych potrieb a písacích potrieb. Spoločnosť bola založená ako rodinná spoločnosť Slavomírom Binčíkom. Vo svojich začiatkoch, ktoré neboli ľahké, sme sa zamerali na maloobchodné predajne a školy západného Slovenska. So snahou uspokojiť špecifické požiadavky zákazníkov sa neustále rozširovalo aj portfólio ponúkaného tovaru a služieb, ktoré v súčasnosti tvorí vyše 10 00 položiek a neustále narastá. Do nášho portfólia sme zaradili aj gastronomický tovar a dekorácie. V súčasnej dobe pôsobíme na území Slovenskej a Českej republiky a snažíme sa uspokojiť potreby tých najväčších zákazníkov ale aj tých najmenších.

V roku 2006 sme spustili predaj aj cez internet. V súčasnosti sa jedná o 4 verziu elektronického obchodu, pričom sa snažíme stále vylepšovať funkcionalitu e-shopu a poskytnúť zákazníkom všetky potrebné informácie o tovare z pohodlia domova.

Spolupracujeme s mnohými dodávateľmi zo Slovenska a Európske únie, napríklad z Českej republiky, Poľska, Maďarska, Talianska, Holandska a Švajčiarska, ako aj s dodávateľmi z krajín juhovýchodnej Ázie, konkrétne z Číny, Taiwanu a Japonska. Postupným rozširovaním sortimentu neustále vzrastala potreba po väčších skladových priestoroch, ktorých plocha v súčasnosti predstavuje 2000m². V roku 2013 sme sa presťahovali do nových priestorov, ktoré majú skladovú aj administratívnu funkciu. V súčasnej dobe taktiež prevádzkujeme predajňu PAPIER - HRAČKY v Malackách na Záhoráckej ulici. Kontakt a starostlivosť o zákazníkov zabezpečuje vyše dvadsať zamestnancov, z tohto počtu piati obchodní zástupcovia svojimi službami pokrývajú všetky regióny Slovenska a dvaja obchodní zástupcovia sú určení pre územie Českej republiky. Zverených zákazníkov pravidelne informujú o nových alebo pripravovaných produktoch, oboznamujú ich s akciami a výpredajmi a vždy sú pripravení pomôcť nájsť optimálne riešenia ich špecifických požiadaviek.


Dôraz na kvalitu

Produkty, ktoré majú logo JUNIOR patria do nášho portfólia tovaru. Nákupom tohto tovaru pomôžete rozvíjať mladú ale veľmi kvalitnú značku školských a kancelárskych potrieb. Hlavným kritériom pri výbere nového tovaru je najmä kvalita ponúkaného sortimentu. Snažíme sa prinášať našim zákazníkom moderné a kvalitné veci. Všetky produkty, poskytované našou spoločnosťou a hlavne produkty JUNIOR, prešli dôkladným výberom, pozostávajúcim z testovania kvality a úžitkových vlastností pri zohľadnení primeranosti ceny. Kompletnú ponuku nášho aktuálneho sortimentu má zákazník možnosť spoznať na vynovenej webovej stránke a prostredníctvom nášho e-shopu.


Nové priestory spoločnosti JUNIOR na Pezinskej ulici č. 58 v Malackách:


Maloobchodná predajňa na Pezinskej ulici č. 58 v Malackách:


Predajňa Papier-Hračky na Záhoráckej ulici č. 1879/9 v Malackách:

 

 

Na vašem soukromí nám záleží
Táto stránka využíva cookies na vylepšovanie a prispôsobovanie obsahu vašim potrebám, používaním tejto stránky vyjadrujete súhlas s používaním súborov cookies.
Povoliť všetkoPodrobné nastavenie